fbpx
Broneeri laud

Restoran Fii on on uhke Green Key  märgise omanik ning kuulub ka MICHELIN Guide 2022 ja 2023 soovitatud restoranide hulka.
Heade mõtete linnas võid olla kindel, et Fii on koht, kus võtta aeg iseendale ja oma lähedastele.

EBAREAALSELT HEA

TOIT

Fii restoranis ootavad Sind ebareaalselt hea à ’la carte ja lõunamenüü, ainulaadne degustatsioonimenüü ning spetsiaalselt Sinu ürituse jaoks loodud cateringi menüü.

Meie peakokk Andrus Saartok ja cateringi projektijuht Karl Pajussaar peavad lugu Eesti neljast hooajast ja kohalikust toorainest. Nende imeline sümbioos koos meisterliku tehnikaga annab võimaluse luua ebareaalselt häid maitseid ja parimaid toiduelamusi.

Kõik see, mis meie ümber kasvab – nii Lõuna-Eestis kui ka mujal meie lähedal – ongi meie inspiratsioon ja meile omane käekiri. Peame lugu puhtas toorainest ja seda esile tõstes suudame üllatada sind meeldejäävate maitseelamusetega.

Üritused ja catering

Fiis on olemas kõik võimalused, et korraldada meeldejääv üritus nii restoranis kohapeal kui ka väljaspool. Olgu selleks sünnipäev,  konverents, firmapidu, pidulik õhtusöök või mõni muu Sinule oluline sündmus.

Meie cateringi projektijuht Karl Pajussaar, kes on läbi viinud üle 50 veiniõhtusöögi ja sadu cateringi, seisab hea selle eest, et iga sündmus nii Fiis kui Sinu poolt valitud sündmuspaigas pakuks imelisi maitseid ja perfektset ürituskorraldust.

Restoranis on 60 kohta ja 20 lisakohta. Maast laeni aknad ja soe interjöör annavad saalile mõnusat valgust ja avarust. Laudade paigutuse ja saaliplaneeringu saame luua vastavalt Sinu soovidele ja ürituse kontseptsioonile.

Kirjuta meile ja aitame Sul korraldada meeldejääva sündmuse.

Konverents

Fii on ideaalne koht, kus korraldada seminari, koolitust, tooteesitlust või koosolekut.

Meie kahes konverentsisaalis, Lõuna ja Põhja saalis, on võimalik koosviibimisi läbi viia teatri-, klassiruumi- ja U-kuju paigutusega. Ürituse toimumise ajal olete ruumi peremehed – saalipaigutus saab olema vastavalt Teie soovile. Saali suured aknad loovad hea keskkonna innovaatiliste ideede genereerimiseks.

Meie sõbrad

Oleme üksmeelel enda parimate sõpradega: Humal, Kampus & Pompei – koos on alati parem!

Meile kõigile on äärmiselt oluline, et tunneksid end kui kodus, sest oleme loodud just Sulle ja kogu Sinu perele!

Uskuge meid, tegemist on ägedate restoranidega!

ÖÖ SOPHIAS & HOMMIKUSÖÖK FII’S

Oleme koondanud innovaatilised ideed ja mõtted, mis on inspireeritud nutikast ja aktiivsest elustiilist.

Külastajate mugavuseks on hotell ühendatud ostukeskusega, tänu millele on kõik teenused majasiseselt kättesaadavad.

Hotelli nimi Sophia [σοφία] tähendab kreeka keeles tarkust. Nimi on inspireeritud hotelli kiirelt arenevast lähipiirkonnast, kus teadus- ja arendustegevus on igapäevasteks märksõnadeks.

Värske ja kosutav hommikusöök serveeritakse buffet stiilis hotelli restoranis Fii. Hommikusöögis serveeritud toidud on hingega valmistatud ja tooraine valikul on eelistatud kvaliteetset kohalikku ja naturaalset toodangut.

 

 

MEIE PEREKOND

Fii pere võtab Sind vastu soojalt ning hoolitseb Sinu eest suure armastuse ja hoolega.

Me ei ole tööl üksnes töökaaslased. Meie tiim on nagu meie teine pere, mille iga liige teeb oma tööd südamega.

Me liigume ühtse meeskonnana alati edasi, mitte iial tagasi.